Doskonałe efekty przy minimalnym nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
wielki rezultat treningów
najdoskonalsza jakość produktów
przypływ mocy oraz energii
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

STWÓRZ WŁASNĄ POSTAĆ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura istnieje w rozmiarze ręki! Somatodrol zwiększy Twoją chęć i masę mięśniową. Toż niezwykle funkcjonalny i zaawansowany produkt dostępny dla wszystkiego, kto chce zbudować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która umożliwi Ci stworzyć mięśnie jak stal. Miej najdoskonalsze wyniki wysiłków i doświadcz różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie pozostał na ochronie Twojego testosteronu. Nazywa to też korzyści. Sprawdź gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie masy i energii jeszcze nie nie było właśnie łatwe i silne. Będziesz traktował gwarancja, że testosteron nie zmieni się już nie w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa zgodnie z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do przygotowania Kimery. Spośród nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą transformację i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty ruchów i zwiększające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na szybkość oraz wstąp na nowy poziom ćwiczeń. Kimera toż znakomitsza przewaga i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin oraz minerałów, opracowany specjalnie po to, żeby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i osiągnij to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pomyślnie na produkty treningów. Zwiększ sprawność fizyczną choćby o 30%. Szybciej regeneruj się po każdej morderczej konfrontacji i czy zdolny do drugiego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z ZAŁOŻENIAMI!

Dobrze znasz, że same dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to także dokonany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najniższym szczególe. Niestety będziesz był małych wątpliwości jak podawać suplementy, co spożywać także jak ćwiczyć, aby polepszyć metodę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia zgodnie z prawami:

dwa dni treningu
sam dzień regeneracji

Rezultaty będą oczywiste już za trzy miesiące!

Iridium Labs

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )