Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz preparatu, który rozwiąże tenże kłopot oraz poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się obecnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną pewno żyć nieprawidłowa dieta oraz złe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w współczesnym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w poszczególnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który zwiększa ich kształt i formę. Dzięki dobrze dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co ważne, idealnie przydają się także dla kobiet, jak oraz dla ludzi, stając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż każdy olejek i wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, rzutując na dodatkowy element włosa:

– zmuszając go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Pomagają w niniejszym zawarte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To odpowiednio te elementy decydują o wydajnym funkcjonowaniu lęku i korzystają niemałe miejsce w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, oraz co wewnątrz tym chodzi, nawet do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo

Vivese Senso Duo Oil 2