TriApidix300 – Pragniesz pozbyć się nadmiernych kilogramów? Przetestuj ten nowoczesny specyfik juz teraz!

Suplement TriApidix300 przeznaczony stanowi dla kobiet odchudzających się, które wymagają pozbyć się zbędnych kilogramów i utrzymywać wagę.

TriApidix30 metabolizm oraz przynosi, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 wspomaga także w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, wyciąg z młodej herbaty 55% EGCG, wyciąg z trudnej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, wyciąg z guarany 22%, wyciąg z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki zawarte w materiale to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno rozgrywać się tak, jak poradził lekarz czy razem z informacjami widocznymi na reklamie.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do jedzenia w ciągu dnia co dwie tabletki – rano i wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy zaznajomić się z myślą ulotki dobraną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą czy farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergię na dowolny składnik artykułu. Preparatu TriApidix300 nie należy przyjmować w momencie ciąży i podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy gromadzić w środowisku ważnym dla niemowląt. Przed zażyciem należy zbadać datę sił na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać proponowanej do użytkowania w układu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie potrafią być praktyczne jako substytut zróżnicowanej diety.

Triapidix300

Ultra-Slim