Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze przerwij smutki, przygnębienia i niepowodzenia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy jest jakimś z najefektywniejszych i bardzo praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego efektywność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma wymowną symbolikę: czerń odpycha zło i niepowodzenia, biel wzmacnia ciepło i przyciąga dobrą energię.

Świeca wytwarzana jest ręcznie z ekologicznego wosku, posiada knot nasączony olejkami oraz olejkami z niezwykle silnych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do ceremoniału wskazana jest i odpowiednia formuła, jaka stanowiła grana właśnie w starożytności; to typowe zaklęcie ochronne, jakie zamierza ochraniać przed szkodliwą aurą z zewnątrz, niebezpieczeństwami oraz niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia jest życie wielowymiarowe. Nie właśnie zabezpiecza przed złem oraz oczyszcza, ale także unieszkodliwia klątwy i uroki. Odgrywa kluczową wartość w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju stracha oraz wyciszenia umysłu, co we nowoczesnym świecie jest niezmiernie ważne. Zaś sam proces odprawiania ceremoniału wymaga zaledwie paru przygotowań: właściwego ubezpieczenia świecy, wyłączenia wszystkich urządzeń, jakie mogłyby rozpraszać naszą uwagę, wewnętrznego odprężenia się (można poprzedzić go medytacją). Następnie trzeba jedynie skoncentrować się na punkcie, jaki wymagamy osiągnąć dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx-Repellent Magic Formula

KankustaDuo

Knee-Active Plus