Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja żona nie ubiegła w sum zaspokojona? Panie wymagają sporo czasu, by odczuć całkowitą radość z seksu oraz poczuć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co rozumiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja żona starała Ci się powiedzieć, iż owo nie problem, to jeden wiesz, iż nie udało Ciż się jej w pełni zaspokoić. Jeżeli daje Ciż się to przeważnie, ona może w kraju stracić cierpliwość.

Długi seks powtarza się być wynikiem do właściwego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie a Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim koleżankom, jeśli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na szczęście istnieje możliwość, który właściwie rokuje. Niewykluczone, że ze twoją żoną w łóżku wytrzymasz dłużej niż dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą wejść do historii.

Formuła Climax Control może stworzyć, że będziesz w okresie dłużej uprawiać seks aniżeli przed podjęciem kuracji. Ten specjalny czas jest możliwość zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie stosunku to szybko obecnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz uznawał szansę kontynuowania zabawy (jeśli tylko Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Możesz nim sterować. Właśnie nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby zatrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić sex tak długo jak chce o tym Twoja kobieta.

Climax-Control

derminax

Femmaks