African Mango 900 – Jeżeli pragniesz pozbyć się zbytecznych kilogramów wypróbuj skuteczny specyfik African Mango 900!

African MANGO to oczywisty suplement diety prosty w perspektyw pigułek. Efekt ten dyktowany jest dla kobiet dorosłych, które zmagają się z otyłością i wymagają zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do przyjmowania pigułek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu oraz kontroli masy ciała.

Podstawowym składnikiem artykułu jest wyciąg z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Fakt ten zyskał markę w Stanach Zjednoczonych. Przeprowadzono dużo badań, biorących na punktu udokumentowanie jego skuteczności.

Wyciąg z pestek afrykańskiego mango jest różnym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa ważną rolę w toku odchudzania. Składnik ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i redukując odczuwanie głodu.

Zamknięty w formulacji artykułu African MANGO wyciąg z pestek afrykańskiego mango wspiera korektę i władzę wagi. Element ten również wpływa dobrze na ograniczenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we naturze.

Skład:

W sklepie suplementu diety African MANGO dostają się:

ekstrakt z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając dużą liczbą wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do przyjęcia to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla uzyskania najkorzystniejszego efektu należy stosować kapsułki w trakcie bądź bezpośrednio po posiłku.

Zawartość elementów w 3 kapsułkach artykułu African MANGO: 1200 mg wyciągu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (znaczy to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie naruszać niezbędnej do podjęcia dziennej porcji preparatu.

AfricanMango 900

biovelis tabs

breast fast