Sposoby na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Sposoby na mocniejszą erekcję

Istnieje kilka łatwych metod, pozwalających osiągnąć silniejszą erekcję. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie zadowalająco silna lub jeżeli chcesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu otrzymasz kilka wskazówek dla siebie.

Przedstawiamy ci parę nieskomplikowany rad, które pomogą ci osiągać silniejszą erekcję, a co za tym idzie, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój plan, poniższe wskazówki na pewno okażą się dla ciebie pożyteczne!

Palenie surowo wzbronione

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego tania kamagra uszczuplenia rozmiarów twojego członka oraz jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. Bez pośpiechu i krok po kroku powoduje, że erekcje są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zawężenie naczyń krwionośnych. Wynik jest taki, że spada transport krwi do penisa podczas seksu. Jeżeli do chwili obecnej nie myślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci zerwać z nałogiem.

Zrzuć tkankę tłuszczową

Nadwyżka tłuszczu w twoim organizmie to fatalna okoliczność dla twojego wzwodu. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu oznacza nadmierne ilości cholesterolu w ciele, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza zmniejszoną wydolność wzwodu. Jeżeli jesteś grubasem to masz też podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przyczynia się także do chorób naczyń krwionośnych. Taki stan może również mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może erekcja być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wywołuje zwiotczenie członka. Nie chcesz być grubasem z miękkim ptaszkiem – zlikwiduj nadwagę.