Przyczyny zaburzonej erekcji

2020-4611-ico-wu.jpg

Kłopoty z erekcją są intymnym problemem. W końcu potencja dla wielu jest synonimem ich męskości. To sprawia, iż panowie nie tylko nie pragną (nie umieją) mówić o tym problemie, ale nawet sami nie chcą się do tego przyznać. Zaburzenia wzwodu to poważny sprawdzian dla każdego mężczyzny. Mimo to panowie muszą pamiętać, iż są to zaburzenia do wyleczenia. Wystarczy zwalczyć nieśmiałość i odwiedzić seksuologa. Polepszenie wzwodu jest możliwe.
1. Przyczyny kłopotów z erekcją
Kłopoty z erekcją, zaburzenia ejakulacji to niezwykle powtarzające się zaburzenia. Dotyczą około 10 procent męskiej populacji. Dolegliwość wzmaga się, bo powiększają się czynniki powodujące zaburzenia erekcji. Odnotowuje się rosnącą ilość zachorowań na
cialis w zelu cukrzycę, dolegliwości układu sercowego oraz depresje. Zaburzenia wzwodu mogą dotykać kochanków w każdym wieku. Przeróżne będą powody zaburzeń.

U młodych mężczyzn, tj. przed 30. dolegliwości najczęściej będą miały podłoże psychologiczne. U nieco starszych mężczyzn problemy mogą wynikać z różnych dolegliwości. Nieprawidłowa erekcja czy też jej niewystępowanie mogą być wywołane schorzeniami układu krążenia.
tekst dostepny na stronie tadalis