Levitra zamienniki

Specyfik Viagra został opatentowany w roku 1996 przez koncern farmaceutyczny Pfizer. Firma ta posiada prawa co do nazwy specyfiku – z racji monopolu na towar dyktuje także jego cenę, która w porównaniu z zamiennikami jest co najmniej kilkukrotnie wyższa. Niemała cena ogranicza dostęp do leku osobom gorzej sytuowanym, dlatego właśnie na rynku obecne są inne specyfiki, które w swoim składzie posiadają tę samą substancję czynną – nazywane są one specyfikami generycznymi. Każde popularne forum erotyczne zawiera setki zapytań o inne, tańsze odpowiedniki Viagry. Dzięki specyfikom generycznym możliwe jest obniżenie ceny leczenia, co pozwala poza tym pacjentom o niższym statusie majątkowym skorzystać z dobrodziejstw obecnej farmacji.
Generyki Viagry mają to samo stężenie cytrynianu syldenafilu, co markowy lek koncernu Pfizer, toteż ich działanie jest takie samo z oryginalną Viagrą. Do uznanych zamienników takiego leku zalicza się Kamagra, Edegra, Maxigra, Zenegra, Penegra czy Silagra. Odpowiednikiem Viagry z możliwością stosowania u pań jest Lovegra.
Wybrane specyfiki będące zamiennikami różnią się od siebie formą pigułek, ich kolorem oraz smakiem. Mechanizm działania jest jednak ten sam. Mogące pojawiać się skutki niepożądane są jednakowe we wszystkich specyfikach, efektywność kuracji zaburzeń potencji z użyciem zamienników Viagry jest praktycznie taka sama, co wykazują testy kliniczne.
Oprócz środków generycznych Viagrę można zastąpić lekami mającymi tadalafilu – substancja ta jest pokrewna do syldenafilu i wywołuje podobne skutki, ale w porównaniu z nim rezultaty osiągane są w czasie o 50% krótszym, a czas ich trwania jest przedłużony. Znanym lekiem zawierającym ten związek jest Tadalis.

tekst dostepny na stronie http://pewna-apteka.pl/apcalis-sx.php