Bicze wodne i akupresura na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to procesy polegające na dotykaniu pewnych miejsc na stopach. U mężczyzn należy wzbudzać receptory zlokalizowane na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i ostrożnie naciskać na pięty. Naciskanie warto zacząć od ledwo wyczuwalnych muśnięć i po chwili zwiększać siłę ucisku. Każdą stopę należy uciskać przez około pięciu minut.
Panie szybciej reagują na akupresurę miejsc zlokalizowanych wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości trzech cm od kręgów. Masowanie tych miejsc jest dobrym sposobem na rozpoczęcie łóżkowych zabaw. Kobiety mogą się odwdzięczyć dotykaniem punktu tuż nad owłosieniem łonowym swojego partnera. Pobudzą dzięki temu penisa. Dzięki szybkim masażom życie seksualne viagra cenaokaże się być bardziej udane.
Na uszach zlokalizowane są receptory, które tak samo jak te umieszczone na stopach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Naciskanie tych receptorów wzmacnia funkcjonowanie narządów płciowych. Takie masowanie może dodatnio wpłynąć na problemy z potencją.
Masaż uszu nie powinien trwać więcej niż pięć minut. Jeżeli para chce spróbować uciskania określonych receptorów, to trzeba udać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni określą dokładnie, jakie punkty należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra tanio