Domowe sposoby na erekcje

www.impotencyherbs.com

Lubicie pomarańcze?
Ja uwielbiam. Wtedy drogie efekty, które jadam zimą, nie licząc cytryny, wszędobylskiej obok mnie pełen rok. Oprócz właściwości smakowych pomarańcza ma co nieco parę dobroczynnych składników.

Witamina C – nasza skromna utrzymuj w grze grypą, przeziębieniami oraz nie tylko. W 100 g pomarańczy jesteśmy jakiś 50 mg witaminy C. Uważacie, iż wtedy niemało? I czyli wiecie, że kwas askorbinowy zwalnia się witaminą C dopiero w gronie flawonoidów? Flawonoidy owo niechybnie mieszkające w roślinach substancje, które są silnymi antyoksydantami, zwalczają wolne rodniki, bronią przed szkodliwym promieniowaniem UV, natomiast również robią bakterio- i grzybobójczy. W faktu dzikiej witaminy C nie jest zbawienne zaserwowanie jej rozległych części, by zarobić wynik prozdrowotny. Środki w aptekach zawierają sztuczną witaminę. Nawet skoro egzystuje na nich ułożone, że „spośród flawonoidami”, iż „spośród olejkiem z wiśni acerola”, że „z wyciągiem z rezultatów róży” więc nieustannie jest to ledwo sztuczny kwas askorbinowy z dodatkiem flawonoidów, a nie naturalna witamina. Jedyną należytą pomocy witaminą C w figurze dodatku jest tzw. Ester-C.

Oprócz witaminy C w pomarańczy mamy wapń. Dwie pomarańcze zawierają tyle indywidualne wapnia co jakaś szklanka mleka. Następnymi potrzebnymi szczegółami są błonnik, potas czy folian. Znacznie dziwnych detali znajdziemy rzadko w łupinie pomarańczowej.

Ester-C
To zastrzeżona formuła, w jakiej połączono witaminę C (kwas askorbinowy) z wapniem w luźnym od materii syntetycznych procesie podtrzymującym się na racjach tych podzespołów w miejscu wodnym (bez smaku własnych preparatów). W efekcie dochodzi mieszanina askorbinianu wapnia oraz metabolitów witaminy C, głównie dehydroaskorbinianu i treonianu wapnia. Owo dopiero metabolity zobowiązane są zbyt wysoką biodostępność tej witaminy dodatkowo zbytnio jej szczegółowe prowadzenie się na obfitym pułapie w natury.

Pytania wskazują, że biodostępność estru jest 10-ciokrotnie obfitsza niż kwasu askorbinowego. W znajomości zdradza to, że przy obecnym jedynym rzędzie w naturze skuteczność funkcjonowania estru będzie 10-ciokrotnie wyrazistsza aniżeli średniej witaminy C.

Ester-C możecie dostać w własnym sklepie online klikając w odnośnik: Ester-C 1400mg – Igennus

Czyli to nazywa, że w sensu osłony przed chorobą powinniśmy właśnie pociągnąć do zakładu oraz pozyskać kilka kartonów soku pomarańczowego?
Wiecie, że nie, prawda? Wiecie, że współczesne co jest w kartoniku z tytułem „sok pomarańczowy” zwykle uznaje się do tegoż, co kryje w sobie funkcjonalna pomarańcza. Bądź w takim razie powinien zakupić „czysty wyciąg”, „nie z wyciągu”, „świeżo wyciśnięty” także będzie głęboko? Że rzadko nie.
http://www.activemodepotency.com