Stylizacja weselna: wesele w plenerze !

Ślub w plenerze rządzi się trochę innymi zasadami w porównaniu do gali bardziej wystawnej . Mniej dystyngowany styl przenosi się także na formę ubioru, dzięki czemu ma się okazje pozwolić sobie na trochę luźniejszą stylizację.
Podstawą zestawu bywa wspaniała sukienka z kwiatowym rysunkiem. Posiada ładny, zaokrąglony dekolt także rękawy ¾. Sukienki przemyślana długość powoduje, że nogi będą ładnie wyeksponowane, i przez wysokie, ecry czółenka na koturnie będą wizualnie dłuższe. Obuwie zagwarantuje wygodę podczas spacerowania po trawie lub pagórkowatych powierzchniach.
W razie chłodu czy gdy będzie wieczór, stylizacja ślubna na galę na otwartej przestrzeni może zostać uzupełniona przez niedługą , skórzaną kurtkę ze skracanymi rękawami.
weselna-do-600
Model doskonale komponuje się z sukienką. Do ręki proponujemy niedużą kopertówkę komponującą się odcieniem do barwy sandałów. Ma fajny, tęczowy wisiorek przy zapięciu, który wybornie komponuje się z kwiatowym rysunkiem na sukience. Stylizacja na ślub w plenerze nie może obejść się bez biżuteryjnych ozdób. Do kompletu proponujemy fantazyjną bransoletkę pozłacaną, a do tego kolczyki zdobione topazami. Komplet wyjątkowo ze sobą łączy się, stanowiąc perfekcyjne zestawienie.
tekst pobrany ze strony www.e-modnisia.com.pl/pol_m_Obuwie-Damskie-253.html